TERVETULOA

Tervetuloa Karhuvolleyn nettisivuille.



TASSULENTIS TULOKSET

TASSULENTIS 2018 TULOKSET!!


E-tytöt

9:00 KIISTO Hattarat  - KIISTO Jädet 1 - 1 A
9:50 JALAS Muumit  - KYVO 2 - 0 B
10:40 Karhu Nallet  - KIISTO Jädet 2 - 0 A
11:30 KIISTO Karkit  - JALAS Muumit 0 - 2 B
13:00 KIISTO Hattarat  - Karhu Nallet 2 - 0 A
13:50 KYVO  - KIISTO Karkit 0 - 2 B
15:00 JALAS Smurffit  - KIISTO Karkit 1 - 2  1 - 4
16:00 Karhu Nallet  - KyVo 2 - 0  5 - 6
17:00 KIISTO Karkit  - JALAS Muumit 0 - 2  1 - 2
9:00 JALAS Smurffit  - Karhu Nallet 2 -0 A
9:50 KIISTO Karkit  - Karhu2 2 -0 B
10:40 JALAS Smurffit  - KIISTO Hattarat 2 - 0 A
11:30 Karhu2  - KYVO 1 - 1 B
13:00 KIISTO Jädet  - JALAS Smurffit 0 - 2 A
13:50 JALAS Muumit  - Karhu2 2 - 0 B
15:00 JALAS Muumit  - KIISTO Hattarat 2 - 0  1 - 4
16:00 KIISTO Jädet  - Karhu2 2 - 0  7 - 8
17:00 JALAS Smurffit  - KIISTO Hattarat 0 - 2  3 - 4

1. JALAS Muumit
2. KIISTO Karkit
3. KIISTO Hattarat
4. JALAS Smurffit
5. Karhu Nallet
6. KyVo
7. KIISTO Jädet
8. Karhu Tiikerit

C-tytöt

9:00 NJ-05 1 Karhu A  0 - 2
9:00 KuRy KauWi 1 B  0 - 2
9:00 JU JaJa C  2 - 0
9:50 KauWi2 LaihLu 05 A  1 - 1
9:50 NJ-05 2 NJ Hype B  1 - 1
10:00 LaihLu 04 NJ 04 C  0 - 2
10:40 Team AK NJ-05 1 A  1 - 1
10:40 AA KuRy B  1 - 1
11:00 LaihLu 04 JaJa C  2 - 0
11:30 LaihLu 05 Karhu A  2 - 0
11:30 NJ Hype KauWi 1 B  0 - 2
12:00 NJ 04 JU C  2 - 0
12:20 Team AK KauWi2 A  1 - 1
12:20 AA NJ-05 2 B  2 - 0
14:00 LaihLu 05 NJ-05 1 A  0 - 2
14:00 NJ Hype KuRy B 0 - 2
14:30 LaihLu 04 JU C 2 - 0
14:50 KauWi2 Karhu A  2 - 0
14:50 NJ-05 2 KauWi 1 B 0 - 2
15:30 NJ 04 JaJa C  2 - 0
15:40 LaihLu 05 Team AK A  0 - 2
15:40 NJ Hype AA B 0 - 2
16:30 KauWi2 NJ-05 1 A
16:30 NJ-05 2 KuRy B  0 - 2
17:20 Team AK Karhu A 2 - 0
17:20 AA KauWi 1 B  0 - 2

A-lohko
1 Team AK 6
2 KauhWi 2 5
3 NJ-05 1 4
4 LaihLu 05 3
5 Karhu 2

B-lohko
1 KauWi 1 8
2 KuRy 5 1,333333
3 AA 5 1,015625
4 NJ 05 1 0,619355
5 NJ Hype 1 0,509091

C-lohko
1 NJ 04 6
2 LaihLu 04 4
3 JU 2
4 JaJa 0


9:00 KauWi 2   - AA  1 - 9    2 - 0
10:00 LaihLu 04  - NJ-05 1  1 - 9 2 - 0
11:00 NJ 04  - KauWi 2  1 - 6 2 - 0
12:00 KauWi 1  - LaihLu 04  1 - 6 2 - 1
13:00 KuRy  - NJ 04  1 - 3 0 - 2
14:30 KuRy  - KauWi 1  1 - 3 0 - 2
16:00 KauWi 1  - NJ 04  1 - 3 0 - 2
9:00 KuRy  - JU  1 - 9 2 - 1
11:00 Team AK  - KuRy  1 - 6 0 - 2
12:00 AA  - JU  7 - 9 1 - 1
13:00 KauWi 2  - Team AK  4 - 6 1 - 1
14:00 JU  - NJ-05 1  7 - 9 0 - 2
15:00 Team AK  - LaihLu 04  4 - 6 2 - 0
16:00 NJ-05 1  - AA  7 - 9 1 - 1
17:00 LaihLu 04  - KauWi 2  4 - 6 2 - 0
9:00 LaihLu 05  -  NJ Hype  10 - 15  2 - 0
10:00 NJ-05 2  -  AKD  10 - 15 2 - 0
11:00 JaJa  -  Karhu  10 - 15 0 - 2
12:00 LaihLu 05  -  NJ-05 2  10 - 12 2 - 0
13:00 NJ Hype  -  AKD  13 - 15 2 - 0
14:00 NJ-05 2  -  Karhu  10 - 12 0 - 2
15:00 AKD  -  JaJa  13 - 15 0 - 2
16:00 Karhu  -  LaihLu 05  10 - 12 2 - 0
17:00 JaJa  -  NJ Hype  13 - 15 1 - 1

1. NJ 04
2. KauWi 1
3. KuRy
4. Team AK
5. LaihLu 04
6. KauWi 2
7. NJ-05 1
8. AA
9. JU
10. Karhu
11. LaihLu 05
12. NJ-05 2
13. NJ Hype (1,30)
14. JaJa (1,23)
15. AKD

D-tytöt

9:00 NJ Limet  - Ryhti Tiikerit A  1 - 1
9:00 NJ Jädet  - JU 1 C 0 - 2
9:50 Ryhti Leijonat  - JaJa B  0 - 2
9:50 NJ Karkit  - Ryhti Pantterit D  2 - 0
10:40 JU 1  - KauhWi C 2 - 0
10:40 Ryhti Tiikerit  - IU-Lions A 2 - 0
11:30 JaJa  - JU 2 B 2 - 0
11:30 Ryhti Pantterit  - KyVo D 0 - 2
12:20 KauhWi  - NJ Jädet C  2 - 0
12:20 IU-Lions  - NJ Limet A 1 - 1
13:10 JU 2  - Ryhti Leijonat B 0 - 2
13:10 KyVo  - NJ Karkit D 0 - 2
14:30 NJ Jädet  - Ryhti Pantterit  9 - 12 2 - 1
14:30 IU-Lions  - JU 2  9 - 12 2 - 1
15:20 NJ Limet  - Ryhti Leijonat  5 - 8 0 - 2
15:20 KauhWi  - KyVo  5 - 8 2 - 0
16:10 JU 1  - NJ Karkit  1 - 4 2 - 0
16:10 Ryhti Tiikerit  - JaJa  1 - 4 0 - 2
17:00 IU-Lions  - NJ Jädet 9 - 10  0 - 2
17:00 JU 2  - Ryhti Pantterit  11 - 12  0 - 2
17:50 NJ Limet  - KyVo  7 - 8  2 - 0
17:50 Ryhti Leijonat  - KauhWi  5 - 6  0 - 2
18:40 JaJa - JU 1  1 - 2  2 - 1
18:40 Ryhti Tiikerit  - NJ Karkit  3 - 4   0 - 2

1. JaJa
2. JU
3. NJ Karkit
4. Ryhti Tiikerit
5. KauhWi
6. Ryhti Leijonat
7. NJ Limet
8. KyVo
9. NJ Jädet
10. IU-Lions
11. Ryhti Pantterit

12. JU 2


E-Pojat

9:00 Luja Trombit - Ryhti Ferrarit A  0 - 2
9:00 NJ-Groove - NJ-Floss A   0 - 2
9:50 NJ-Floss - Ryhti Ferrarit A 1 - 1
10:00 NJ Ninjat - NJ Starwars B 0 - 2
10:40 NJ-Groove - Luja Trombit A   2 - 0
11:00 NJ Starwars - Luja Hurrikaanit B  0 - 2
11:30 Luja Trombit - NJ-Floss A
12:00 Luja Hurrikaanit - NJ Ninjat B 2 - 0
12:20 Ryhti Ferrarit - NJ-Groove A 2 - 0
14:00 Ryhti Ferrarit - NJ Starwars 1 - 4    2 - 0
14:00 Luja Hurrikaanit - NJ-Floss 1 - 4
15:00 NJ-Groove - NJ Ninjat 5 - 6   0  - 2
16:00 Ryhti Ferrarit - Luja Hurrikaanit 1 - 2  2 - 1
16:00 NJ Starwars - NJ Floss 3 - 4   2 - 0

1. Ryhti Ferrarit
2. Luja Hurrikaanit
3. NJ Starwars
4. NJ Floss
5. NJ Ninjat
6. NJ Groove
7. Luja Trombit

F-tytöt

9:00 NJ Annat - Karhu 2 A  2 - 0
9:30 Karhu 1 - karhu 3 B   0 - 2
10:00 NJ Elsat - Karhu 2 A  2 - 0
10:30 Karhu 1 - NJ Bellet B 0 - 2
11:00 NJ Elsat - NJ Annat A 0 - 2
11:30 NJ Bellet - karhu 3 B  2 - 0
13:00 NJ Annat - Karhu 3 1 - 4   2 - 0
13:30 NJ Bellet - NJ Elsat 1 - 4 2 - 0
14:00 Karhu Pandat - Karhu Karhut 5 - 6 1 - 2
14:30 Karhu Jääkarhut - NJ Elsat 3 - 4  2 - 1
15:00 NJ Annat NJ Bellet 02 1 - 2   2 - 0

1. NJ Annat
2. NJ Bellet
3. Karhu Jääkarhut
4. NJ Elsat
5. Karhu Karhut
6. Karhu Pandat





















TASSULENTIS 2017 TULOKSET.

TULOKSIA TASSULENTIS


TASSULENTIS F-Tytöt









LAUANTAI ARO




Pelataan 2 erää 15 pisteeseen, joka on pistekatto

















ARO Kenttä 1








TULOS
10:00 F-PA Kauhajoen Karhu Jääkarhut  - Kauhajoen Karhu Pandakarhut  2 - 0
10:30 F-PA Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  2 - 0
11:00 F-PA Kauhajoen Karhu Jääkarhut  - Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  1 - 1
11:30 F-PA Kauhajoen Karhu Pandakarhut  - Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  2 - 0
13:00 F-PA Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  - Kauhajoen Karhu Jääkarhut  0 - 2
13:30 F-PA Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - Kauhajoen Karhu Pandakarhut  2 - 0









ARO Kenttä 2








TULOS
12:00 F-PB Kauhajoen Karhu Pikkukarhut  - Jalasjärven Jalas Jaja Supernovat  0 - 2
12:30 F-PB Jalasjärven Jalas Jaja Supernovat  - Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  2 - 0
13:00 F-PB Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  - Kauhajoen Karhu Pikkukarhut  1 - 1








SIJOITUSOTTELUT











Pelataan 2 voittoerää 15 pisteeseen, joka on pistekatto.


Mahdollinen kolmas erä 7 pisteeseen, joka on pistekatto.










ARO Kenttä 1

TULOS
14:30 O1 Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  2 - 0
15:00 O3 Jalasjärven Jalas Jaja Supernovat  - Kauhajoen Karhu Jääkarhut  2 - 0
15:30 O5 Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  - Kauhajoen Karhu Jääkarhut  0 - 2
16:00 O7 Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - Jalasjärven Jalas Jaja Supernovat  1 - 2









ARO Kenttä 2

TULOS
14:30 O2 Kauhajoen Karhu Pikkukarhut  - Kauhajoen Karhu Pandakarhut  0 - 2
15:00 O4 Kauhajoen Karhu Pandakarhut  - Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  2 - 0
15:30 O6 Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  - Kauhajoen Karhu Pikkukarhut  0 - 2








1. Jalasjärven Jalas Jaja Supernovat




2. Ylihärmän Junkkarit YJ Musta




3. Kauhajoen Karhu Jääkarhut




4. Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen



5. Kauhajoen Karhu Pandakarhut




6. Kauhajoen Karhu Pikkukarhut




7. Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen

























TASSULENTIS E-TYTÖT TIIKERIT









LAUANTAI KAUPPAOPPILAITOS


Pelataan 2 erää 21 pisteeseen, joka pistekatto

















Kauppis kenttä 1








TULOS
9:30 ET - A LaihLu Valkoiset  - Kauhajoen Karhu   1 - 1
10:20 ET - B JU-Tiikerit  - Kyrön Voima Kyvo  1 - 1
11:10 ET - C LaihLu Siniset  - IU-Unicorn  0 -2
12:00 ET - A LaihLu Valkoiset  - NJ Platina  0 - 2
12:50 ET - B JU-Tiikerit  - Jaja/Pantterit  2 - 0
13:40 ET - C LaihLu Siniset  - Kurikan Ryhti   2 - 0







14:00 ET - A Ylihärmän Junkkarit YJ  - LaihLu Valkoiset  2 - 0
14:50 ET - B Vaasan Kiisto  - JU-Tiikerit  0 - 2
15:40 ET - C VirtVe  - LaihLu Siniset  2 - 0
















Kauppis kenttä 2








TULOS
9:30 ET - A NJ Platina  - Ylihärmän Junkkarit YJ  2 - 0
10:10 ET - B Jaja/Pantterit  - Vaasan Kiisto  1 - 1
10:50 ET - C Kurikan Ryhti   - VirtVe  0 - 2
11:30 ET - A Kauhajoen Karhu   - Ylihärmän Junkkarit YJ 0 - 2
12:10 ET - B Kyrön Voima Kyvo  - Vaasan Kiisto  1 - 1
12:50 ET - C IU-Unicorn  - VirtVe  0 - 2







14:00 ET - A NJ Platina  - Kauhajoen Karhu   2 - 0
14:50 ET - B Jaja/Pantterit  - Kyrön Voima Kyvo  0 - 2
15:40 ET - C Kurikan Ryhti   - IU-Unicorn  2 - 0








A-LOHKO



1. NJ Platina 6


2. YJ 4


3. Karhu 1 kolmas kolmosista, sijoista 9 - 12 0,71

4. LaihLU Valkoiset 1 0,7








B-LOHKO



1. JU-Tiikerit 5


2. KyVo 4


3. Kiisto 2 0,92 = Paras kolmas, sijoista 1 - 8


4. JaJa Pantterit 1









C-LOHKO



1. VirtVe 6


2. KuRy 4


3. IU-Unicorn 2  0,91 = toisiksi paras kolmas, sijoista 1 - 8


4. LaihLu Siniset 0









SUNNUNTAI KAUPPAOPPILAITOS









SIJOITUSOTTELUT











Pelataan 2 voittoerää 21 pisteeseen, joka on pistekatto.


Mahdollinen kolmas erä 7 pisteeseen, joka on pistekatto.









Sijat 9 - 12 yksinkertaisen sarjana



Pelataan 2 erää 21 pisteeseen, joka on pistekatto










Kauppis kenttä 1



9:30 ET01 Kauhajoen Karhu   - LaihLu Valkoiset  0 - 2  9 - 12
10:20 ET03 NJ Platina  - IU  1 - 2  1 - 8
11:10 ET05 VirtVe  - Kyrön Voima Kyvo  2 - 0  1 - 8
12:00 ET07 Kauhajoen Karhu   - Jaja/Pantterit  1 - 1  9 - 12
12:50 ET09 NJ Platina  - Kyrön Voima Kyvo  0 - 2  5 - 8







14:00 ET11 IU  - VirtVe  0 - 2  1 - 4
14:50 ET13 LaihLu Siniset  - Kauhajoen Karhu   1 - 1  9 - 12
15:40 ET15 NJ Platina  - Kiisto  2 - 0  7 - 8
16:30 ET17 IU  - JU-Tiikerit  1 - 2  3 - 4
















Kauppis kenttä 2



9:30 ET02 Jaja/Pantterit  - LaihLu Siniset  1-  1  9 - 12
10:20 ET04 JU-Tiikerit  - Kiisto  2 - 0  1 - 8
11:10 ET06 Ylihärmän Junkkarit YJ  - Kurikan Ryhti   0 - 2  1 - 8
12:00 ET08 LaihLu Siniset  - LaihLu Valkoiset  1 - 1  9 - 12
12:50 ET10 Kiisto  - Ylihärmän Junkkarit YJ  1 - 2  5 - 8







14:00 ET12 JU-Tiikerit  - Kurikan Ryhti   1 - 2  1 - 4
14:50 ET14 LaihLu Valkoiset  - Jaja/Pantterit  0 - 2  9 - 12
15:40 ET16 Kyrön Voima Kyvo  - Ylihärmän Junkkarit YJ  1 - 2  5 - 6
16:30 ET18 VirtVe  - Kurikan Ryhti   2 - 1  1 - 2








1. VirtVe




2. Kurikan Ryhti 




3. JU-Tiikerit




4. IU




5. Ylihärmän Junkkarit YJ




6. Kyrön Voima Kyvo




7. NJ Platina




8. Kiisto




9. Jaja/Pantterit




10. LaihLu Valkoiset




11. LaihLu Siniset




12. Kauhajoen Karhu 











C-POJAT











AMMATTIKOULU, LAUANTAINA




Pelataan 2 erää 21 pisteeseen, joka on pistekatto













TULOS
9:00
Kauhajoen Karhu  - Nurmon Jymy NJ  1 - 1
10:00
Laihian Luja LaihLu  - Alajärven Ankkurit AA  0 - 2
11:00
Alahärmän Kisa AK  - Nurmon Jymy NJ  2 - 0
12:00
Kauhajoen Karhu  - Laihian Luja LaihLu  1 - 1
13:00
Alajärven Ankkurit AA  - Alahärmän Kisa AK  2 - 0







15:00
Nurmon Jymy NJ  - Laihian Luja LaihLu  0 - 2
16:00
Alahärmän Kisa AK  - Kauhajoen Karhu  2 - 0
17:00
Nurmon Jymy NJ  - Alajärven Ankkurit AA  0 - 2
18:00
Laihian Luja LaihLu  - Alahärmän Kisa AK  1 - 1
19:00
Alajärven Ankkurit AA  - Kauhajoen Karhu  2 - 0








1. Alajärven Ankkurit AA




2. Alahärmän Kisa AK




3. Laihian Luja LaihLu




4. Kauhajoen Karhu




5. Nurmon Jymy NJ

























D-tytöt 6v6




Koulukeskuksen vanha Sali, kenttä 3 LAUANTAI








Kaksi ensimmäistä erää 25 - kahden erolla


Mahdollinen kolmas erä 15 - kahden erolla








9:00
Laihian Luja LaihLu  - Kauhajoen Karhu  0 - 2
10:30
Nurmon Jymy Lightning  - Nurmon Jymy Thunder  2 - 0
13:00
Kauhajoen Karhu  - Nurmon Jymy Thunder  2 - 0
14:30
Nurmon Jymy Lightning  - Laihian Luja LaihLu  1 - 2
16:00
Nurmon Jymy Thunder  - Laihian Luja LaihLu  0 - 2
17:00
Nurmon Jymy Lightning  - Kauhajoen Karhu  2 - 0








1. Nurmon Jymy Lightning
5


2. Kauhajoen Karhu
4 (4-2)


3. Laihian Luja LaihLu
4 (4-3)


4. Nurmon Jymy Thunder
0









D-TYTÖT 4v4









LAUANTAI,  VANHA SALI


Pelataan 2 erää 21 pisteeseen, joka on pistekatto










Kenttä 1

TULOS
9:00 DT01 Kauhajoen Karhu  - Jalasjärven Jalas Jaja  0 - 2 A
9:50 DT02 Jurvan Urheilijat JU-Super  - Alajärven Ankkurit  0 - 2 A
10:40 DT03 Kurikan Ryhti Kury  - Nurmon Jymy Titaani  0 - 2 B
11:30 DT04 Jalasjärven Jalas Jaja  - Alajärven Ankkurit  0 - 2 A
12:20 DT05 Jurvan Urheilijat JU-Super  - Kauhajoen Karhu  0 - 2 A
13:10 DT06 Kurikan Ryhti Kury  - Alajärven Ankkurit / Hupu  2 - 0 B
14:00 DT07 Alajärven Ankkurit  - Kauhajoen Karhu  2 - 0 A
14:50 DT08 Jurvan Urheilijat JU-Super  - Jalasjärven Jalas Jaja  0 - 2 A
15:40 DT09 Nurmon Jymy Titaani  - Alajärven Ankkurit / Hupu  2 - 0 B
16:30 DT10 Kauhajoen Karhu  - Alajärven Ankkurit / Hupu  2 - 0  5 - 6
17:20 DT11 Jalasjärven Jalas Jaja  - Kurikan Ryhti Kury  2 - 0  3 - 4 
18:10 DT12 Alajärven Ankkurit  - Nurmon Jymy Titaani  2 - 0  1 - 2















1. Alajärven Ankkurit




2. Nurmon Jymy Titaani




3. Jalasjärven Jalas Jaja




4. Kurikan Ryhti Kury




5. Kauhajoen Karhu




6. Alajärven Ankkurit / Hupu




7. Jurvan Urheilijat JU-Super











C-TYTÖT










LAUANTAI











Pelataan 2 erää 21 pisteeseen, joka on katto.


KOULUKESKUKSEN UUSI SALI ja VANHAN SALIN KESKIOSA








A-LOHKO 1. KuRy 6 1,5


2. YJ Häjyt 6 1,25


3. KauWi-C2 4



4. Jalas 3



5. Karhu 1











Vanha Sali

TULOS
9:30
KuRy  - Karhu  2 - 0
10:20
Jalas  - KauWi-C2  0 - 2
11:10
YJ Häjyt  - KuRy  1 - 1
12:00
Karhu  - Jalas  0 - 2
12:50
YJ Häjyt  - KauWi-C2  2 - 0







14:30
KuRy  -  Jalas  2 - 0
15:20
Karhu  -  YJ Häjyt  0 - 2
16:10
KauWi-C2  -  KuRy  1 - 1
17:00
Jalas  -  YJ Häjyt  1 - 1
17:50
KauWi-C2  -  Karhu  1 - 1














B-LOHKO 1. NJ 6



2. AK-04 4



3. YJ 2



4. AA Bret 0


















Kenttä 1

TULOS
9:30
NJ  - YJ  2 - 0
10:30
AK-04  - AA Bret  2 - 0







12:00
NJ  - AK-04  2 - 0
12:50
AA Bret  - YJ  0 - 2














15:00
NJ  - AA Bret  2 - 0
16:00
YJ  - AK-04  0 - 2














C-LOHKO 1. SeLe 5 1,57


2. LaihLu 03 5 1,46


3. AA Blet 2



4. KyVo 0


















Kenttä 2

TULOS
9:30
SeLe  - KyVo  2 - 0
10:30
AA Blet  - LaihLu 03  0 - 2







12:00
SeLe  - AA Blet  2 - 0
12:50
LaihLu 03  - KyVo  2 - 0














15:00
SeLe  - LaihLu 03  1 - 1
16:00
KyVo  - AA Blet  0 - 2














D-LOHKO 1. NJ-03 6



2. KauWi-C1 4



3. LaihLu -04 1 0,64


4. JU 1 0,62

















Kenttä 3

TULOS
9:30
JU  - NJ-03  0 - 2
10:30
LaihLu -04  - KauWi-C1  0 - 2







12:00
JU  - LaihLu -04  1 - 1
12:50
KauWi-C1  - NJ-03  0 - 2














15:00
JU  - KauWi-C1  0 - 2
16:00
NJ-03  - LaihLu -04  2 - 0






















SUNNUNTAIN SIJOITUSOTTELUT








Pelataan 2 voittoerää 21 pisteeseen, joka on pistekatto.


Mahdollinen kolmas erä 7 pisteeseen, joka on pistekatto.


X = Pelataan 2 erää 21 pisteeseen, joka on katto.









VANHA SALI, KENTTÄ 2, SIJAT 13 - 17








TULOS
9:00 CT01 Jalas  -  AA Bret  0 - 2  13 - 17
10:00 CT05 KyVo  -  JU  2 - 0  13 - 17
11:00 CT09 Karhu  -  Jalas  1 - 1  15 - 17
12:00 CT13 AA Bret  -  KyVo  2 - 1  13 - 14
13:00 CT17 JU  -  Karhu  1 - 1  15 - 17
14:30 CT21 Jalas  -  JU  2 - 0  15 - 17















KENTTÄ 1, SIJAT 9 - 12










9:00 CT02 KauWi-C2  - YJ  0 - 2  9 - 12
10:00 CT06 AA Blet  - LaihLu-04  0 - 2  9 - 12







12:00 CT10 KauWi-C2  - AA Blet  2 - 0  9 - 12
13:00 CT14 YJ  - LaihLu-04  2 - 0  9 - 12







15:00 CT18 YJ  - AA Blet  1 - 1  9 - 12
16:00 CT22 KauWi-C2  - LaihLu-04  2 - 0  9 - 12















KENTTÄ 2, SIJAT 1 - 8










9:00 CT03 KuRy  - AK-04  2 - 1  1 - 8
10:00 CT07 SeLe  - KauWi-C1  0 - 2  1 - 8







12:00 CT11 AK-04  - LaihLu 03  0 - 2  5 - 8
13:00 CT15 KuRy  - NJ-03  1 - 2  1 - 4







15:00 CT19 LaihLu 03  - SeLe  2 - 0  5 - 6
16:00 CT23 NJ-03  - NJ  2 - 1  1 - 2















KENTTÄ 3, SIJAT 1 - 8










9:00 CT04 NJ  - YJ Häjyt  2 - 0  1 - 8
10:00 CT08 NJ-03  - LaihLu 03  2 - 1  1 - 8







12:00 CT12 YJ Häjyt  - SeLe  0 - 2  5 - 8 
13:00 CT16 NJ  - KauWi-C1  2 - 1  1 - 4







15:00 CT20 AK-04  - YJ Häjyt  2 - 0  7 - 8
16:00 CT24 KuRy  - KauWi-C1  0 - 2  3 - 4








1. NJ-03




2. NJ




3. KauWi-C1




4. KuRy




5. LaihLu 03




6. SeLe




7. AK-04




8. YJ Häjyt




9. YJ




10. KauWi-C2




11. LaihLu-04




12. AA Blet




13. AA Bret




14. KyVo




15. Jalas




16. Karhu




17. JU


















E-POJAT TIIKERI











VANHA SALI, SUNNUNTAINA




Pelataan 2 voittoerää 21 pisteeseen, JOKA ON PISTEKATTO.


Sijoitusotteluissa mahdollinen 3. erä 7 pisteeseen, joka on pistekatto










VANHA SALI KENTTÄ 1








TULOS
9:00 EP01 Kurikan Ryhti Kury A  - LaihLu LujaKurret  0 - 2
9:50 EP03 Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  - Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  0 - 2
10:40 EP05 Kurikan Ryhti Kury A  - Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  0 - 2
11:30 EP07 Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  - Kurikan Ryhti Kury B  2 - 0







13:00 EP09 Kristiinan Vesa Krive  - Kurikan Ryhti Kury A  2 - 0
13:50 EP11 LaihLu LentoKurret  - Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  0 -2







15:00 EP13 Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  2 - 0  1 - 4
16:00 EP15 LaihLu LujaKurret  - LaihLu LentoKurret  2 - 0  5 - 6
17:00 EP17 Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  2 - 0  1 - 2









VANHA SALI KENTTÄ 3










9:00 EP02 Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - Kristiinan Vesa Krive  2 - 0
9:50 EP04 Kurikan Ryhti Kury B  - LaihLu LentoKurret  0 - 2
10:40 EP06 LaihLu LujaKurret  - Kristiinan Vesa Krive  0 - 2
11:30 EP08 Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  - LaihLu LentoKurret  2 - 0







13:00 EP10 Ylihärmän Junkkarit YJ Musta  - LaihLu LujaKurret  2 - 0
13:50 EP12 Kurikan Ryhti Kury B  - Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  0 -2







15:00 EP14 Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen  - Kristiinan Vesa Krive  2 - 0  1 - 4
16:00 EP16 Kurikan Ryhti Kury A  - Kurikan Ryhti Kury B  0 - 2  7 - 8
17:00 EP18 Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen  - Kristiinan Vesa Krive  0 - 2  3 - 4








1. Ylihärmän Junkkarit YJ Musta




2. Ylihärmän Junkkarit YJ Valkoinen



3. Kristiinan Vesa Krive




4. Ylihärmän Junkkarit YJ Punainen




5. LaihLu LujaKurret




6. LaihLu LentoKurret




7. Kurikan Ryhti Kury B




8. Kurikan Ryhti Kury A


























B-TYTÖT 












AMMATTIKOULU, SUNNUNTAI



Pelataan 2 erää 21 pisteeseen, joka on pistekatto



Yksinkertainen sarja, sarjan voittaja on MESTARI!!













TULOS
9:00
JU  - KuRy  0 - 2
10:00
JaJa  - KyVo  1 - 1
11:00
KauWi B2  - KuRy  1 - 1
12:00
JU  - JaJa  0 - 2
13:00
KyVo  - KauWi B2  2 - 0







15:00
KuRy  - JaJa  0 - 2
16:00
KauWi B2  - JU  1 - 1
17:00
KuRy  - KyVo  1 - 1
18:00
JaJa  - KauWi B2  0 - 2
19:00
KyVo  - JU  2 - 0








1. KyVo 6



2. JaJa 5



3. KuRy 4 1,02


4. KauWi B2 4 1,01


5. JU 1











































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































A





A





B





A





A





B





A





A





B





 5 - 6





 3 - 4 





 1 - 2






































































































































































































































































































































































































































































































































































































 13 - 17





 13 - 17





 15 - 17





 13 - 14





 15 - 17





 15 - 17




























 9 - 12





 9 - 12











 9 - 12





 9 - 12











 9 - 12





 9 - 12




























 1 - 8





 1 - 8











 5 - 8





 1 - 4











 5 - 6





 1 - 2




























 1 - 8





 1 - 8











 5 - 8 





 1 - 4











 7 - 8





 3 - 4












































































































 1 - 4





 5 - 6





 1 - 2






































































 1 - 4





 7 - 8





 3 - 4

























































































































TASSULENTIS 2016 TULOKSET:

E-Tytöt Super

1 . NJ Liinut
2. VolleyKarhu
3. JaJa
4. LaihLu Tähtilentistytöt
5. NJ Tiinut


E-Tytöt Tiikeri

1. LaihLu Lilat
2. Ryhti 06 
3. Karhu Kristallit
4. KyVo
5. JU-Pandat 
6. Ryhti-07 
7. LaihLu Pinkit
8. LaihLu Mintut


D-Tytöt 4v4

1. YJ
2. AA Sininen
3. LaihLu Tiikerit
4. LaihLu Leijonat
5. JU-Likat
6. LaihLu Cool 
7. AA Keltainen
8. Karhu Puumat
9. KauWi Tiikerit


D-Tytöt 6v6

1. NJ Rainbows 
2. KauWi 
3. LaihLu Aqua 
4. Jaja
5. AK04 
6. NJ Pikachut 
7. Karhu Timantit 
8. NJ Hypot 


C-Tytöt

1. KauWi-02
2. Jalas
3. LaihLu
4. Kyvo
5. NJ 03
6. SeLe1
7. SeLe
8. Ryhti 03/04
9. SoTi
10. KauWi
11. KauWi 04/05
12. YJ
13. Ryhti-02
14. JU
15. Kiisto
16. KyVo C2


B-Tytöt

1. KyVo
2. NJ Bt2
3. Ryhti
4. Karhu
5. LaihLu


C-Pojat

1. AK
2. AK2
3. NJ 03-05
4. LaihLu 
5. Karhu


F-Tytöt

1. JaJa Starat
2. JaJa Stellat
3. LaihLu Mustat
4. KyVo
5. LaihLu Siniset
6. LaihLu Valkoiset
7. Isot Karhut
8. PikkuKarhut


F-Pojat

1. YJ Punainen
2. YJ Musta
3. LaihLu LujaKurret 
4. LaihLu LiitoKurret 
5. LaihLu LentoKurret
6. Ryhti A
7.Ryhti B